Závodní boty do auta mohou rozhodnout o výsledku soutěže

I taková maličkost jako jsou boty, mohou rozhodnout o vítězství nebo prohře. Jaké boty vybrat? Přečtěte si následující článek., mohou rozhodnout o stupních vítězů. Jaké boty používáte vy? Závodní boty do auta by měly splňovat hned několik parametrů:
1) Lehkost – toto pravidlo využívá i řada řidičů – nesportovců. Závodní boty do auta by měly být lehké, aby bylo jednoduché je rychle přemisťovat z plynu na spojku případně brzdu. Pevné, velké a neforemné boty jen stěží budou pohotově a rychle reagovat.
2) Přilnavost – dobré závodní boty by měli být především těsně přilnuté k noze jezdce, aby co nejflexibilněji dokázaly reagovat na jeho sebemenší pohyb. Jemná měkká kůže je rozhodně nejlepší volbou.
3) Kvalita – na závodních botách se bez debaty nevyplatí šetřit. V případě havárie vás právě boty dokáží zachránit od zlomeniny nártu nebo nějakého prstu na nohou. Tip: Někteří jezdci v závodních autech místo drahých závodních bot používají levnější variantu – boty určené na box, které mají velice podobné vlastnosti, ale jsou o několik tisícovek levnější. A jaké boty do auta používáte při závodění vy? Zanechte mi komentář, ať se mohu inspirovat!!

(Visited 142 times, 1 visits today)